Drukarki laserowe Kyocera Mita MARES Sp. z o.o. - regionalny dystrybutor drukarek Kyocera Mita
 
Drukarki laserowe Kyocera
Skontaktuj się z nami
Pobierz bieżący cennik
Informacje prasowe na temat drukarek
Porównaj koszty eksploatacji
Często zadawane pytania
Pobierz najnowsze sterowniki
Technologia druku Ecosys
Informacje prasowe
Przedstawione poniżej czasopisma komputerowe przeprowadziły w swoich laboratoriach testy drukarek laserowych oraz opublikowały ich wyniki. Niektóre z artykułów dotyczyły wyłącznie drukarek Kyocera Mita, jednak większość z nich to testy porównawcze. Wszystkie badania wykonali niezależni eksperci, nie związani w jakikolwiek sposób z żadnym z producentów sprzętu. Jestśmy pewni, że docenią Państwo ich obiektywne oceny.
Magazyn Komputerowy CHIP
Magazyn Komputerowy CHIP

Drukarka Kyocera Mita FS-1800+ otrzymała Chip Tip Power za zajęcie pierwszego miejsca w teście drukarek laserowych powyżej 2500 zł. (Listopad 2002)

"Najbardziej ekonomiczne w użytkowaniu okazały się niezaprzeczalnie modele Kyocera Mita FS-1800 i FS-3800. Jedynie 2,7 grosza za arkusz to naprawdę bardzo niewiele w porównaniu do konkurencji." (Listopad 2001)

"Kyocera FS-1000 jest przykładem na to, jak zaawansowane technologie znajdują zastosowanie w popularnych urządzeniach. Posiadanie drukarki laserowej przestaje być atrybutem firm, a staje się coraz częściej standardowym wyposażeniem także domowego stanowiska pracy." (Luty 2001)

Magazyn Komputerowy ENTER
Magazyn Komputerowy ENTER

"Kyocera Mita FS-1800 - drukarka o nominalnej szybkości 16 str/min i oferowanej rozdzielczości 1200 x1200  pkt/cal uzyskała w testach bardzo wysokie noty za jakość druku, a w testach szybkościowych dorównywała znacznie bardziej wydajnym modelom. Dzięki niewiarygodnie trwałemu mechanizmowi bębna (300 000 stron) i bardzo wydajnemu zbiornikowi tonera (20 000 stron) jej koszty druku są kilkakrotnie niższe, niż pozostałych modeli drukarek laserowych. Wszystko to razem spowodowało, że model ten uzyskał najlepszą ocenę i nagrodę - Wybór Redakcji." (Styczeń 2002)

PC World Komputer
PC World Komputer

Drukarka Kyocera Mita FS-1050 otrzymała od redakcji wyróżnienie "Najlepsza Opłacalność". Model ten nie znalazł w swojej kategorii równych sobie. (Styczeń 2003)

"FS-1000+ jest pełna niezwykłych rozwiązań, ale swoje wyróżnienie uzyskała przede wszystkim za najniższe koszty eksploatacji. Osiągnięto to dzięki radykalnemu rozwiązaniu problemu wymiany bębna. Jego powierzchnia została tak dobrze utwardzona, że nie musi być wymieniany przez cały okres eksploatacji drukarki." (Luty 2002)

"Najlepszą drukarką okazała się Kyocera FS-1800 oferująca najszybsze wydruki i dobrą jakość. Drukarka może się także poszczycić rewelacyjną wydajnością bębna, wynoszącą aż 300 000 wydruków, co znacznie obniża koszt eksploatacji." (Maj 2001)

PC Kurier
PC Kurier

"Ze względu na koszty eksploatacji najlepszym urządzeniem jest Kyocera FS-1800 - podczas kilkuletniego, intensywnego wykorzystywania drukarki można wydrukować na niej ponad milion stron dokumentów. Średni koszt uzyskania jednego wydruku wynosi niewiele ponad 2 grosze. Mimo, że nie jest to drukarka tania, przy intensywnym jej wykorzystaniu koszt zakupu zwróci się bardzo szybko." (Kwiecień 2001)