MARES Sp. z o.o. Technika Biurowa, Systemy Audiowizualne
Urządzenia
 
Urządzenia multimedialne
Kopiarki dokumentów
Drukarki laserowe
Frankownice
Niszczarki
Risografy
Telefaksy
 
Dydaktyczne Stanowisko Multimedialne
 
Certyfikaty oraz nagrody
 
Kontakt
 
MARES Sp. z o.o.
ul. Krucza 110
53-406 Wrocław


Telefon:
(071) 78 37 750

Faks:
(071) 78 37 752

Serwis:
(071) 78 37 751

Dział handlowy:
78 37 850, 78 37 851
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monitory Belinea
SHARP
 
DSK - Moduł ochrony danych


Moduł DSK Bezpieczeństwo kopiowania, drukowania oraz skanowania zgodne z normą Common Criteria. Moduł ochrony danych Sharp Data Security Kit, zgodny z normą Common Criteria (ISO/IEC 15408-1, poziom bezpieczeństwa EAL2), umożliwia bezpieczne kopiowanie, drukowanie oraz skanowanie z dowolnego urządzenia wielofunkcyjnego AR 287, AR 337, AR 407 lub AR 507. Cyfrowe kopiarki/drukarki zwykle wykorzystują twarde dyski podobne do dysków komputerowych w celu zapisywania drukowanych, skanowanych lub kopiowanych dokumentów. Na dyskach mogą pozostać setki stron poufnych informacji z poprzednich zadań kopiowania, drukowania i skanowania. Moduł Ochrony Danych Sharp Data Security Kit nadpisuje dokument przypadkowymi danymi, co uniemożliwia jego odczytanie w jakikolwiek sposób. To istotne zabezpieczenie, zalecane dla każdego kto ma do czynienia z poufnymi informacjami i dokumentami, jest pierwszym na świecie rozwiązaniem zgodnym z normą Common Criteria w dziedzinie kopiarek oraz drukarek.


Zastosowania wojskowe

Wysoce poufne informacje mogą być teraz bezpiecznie drukowane, skanowane lub kopiowane bez obaw, że dane pozostaną w urządzeniu wielofunkcyjnym. Moduł Ochrony Danych Sharp Data Security Kit zapewni, że żadna informacja nie pozostanie w urządzeniu po zakończeniu pracy. Dalsze zabezpieczenie można uzyskać poprzez wykorzystanie modułu Zaawansowanego Wydruku Poufnego. Funkcja ta pozwala na odebranie z urządzenia dokumentu tylko przez jego autora.


Środowiska komercyjne lub rządowe

Ochrona danych jest zawsze ważnym problemem przy korzystaniu z baz danych o klientach lub innych poufnych informacji. Moduł Ochrony Danych Sharp Data Security Kit zapewnia odpowiednią ochronę informacji poprzez usuwanie wszystkich danych, jakie mogą pozostać w urządzeniu wielofunkcyjnym.

Instalacje Audio-Wizualne
 
Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem istalacji audiowizualnych w salach dyspozytorskich, konferencyjnych i kinowych.

Sala TPSA zobacz zdjęcia >>>

Sala HOT zobacz zdjęcia >>>

Zarządzanie Wydrukami
 
Firma SHARP oferuje oprogramowanie do kompleksowego zarządzania oraz nadzoru wydruków i kopii urządzeń pracujących w sieci. W skład systemu wchodzą:

PAS - system rozliczania kosztów drukowania/kopiowania więcej...
SDR - zaawansowany wydruk poufny więcej...
DSK - moduł ochrony danych. Jedyne urządzenie do kopiarek z certyfikatem Common Criteria więcej...
 

Urządzenia multimedialne :: Kopiarki dokumentów :: Drukarki laserowe :: Notebooki
Niszczarki dokumentów :: Frankownice :: Risografy :: Telefaksy