MARES Sp. z o.o. Technika Biurowa, Systemy Audiowizualne
Urządzenia
 
Urządzenia multimedialne
Kopiarki dokumentów
Drukarki laserowe
Frankownice
Niszczarki
Risografy
Telefaksy
 
Dydaktyczne Stanowisko Multimedialne
 
Certyfikaty oraz nagrody
 
Kontakt
 
MARES Sp. z o.o.
ul. Krucza 110
53-406 Wrocław


Telefon:
(071) 78 37 750

Faks:
(071) 78 37 752

Serwis:
(071) 78 37 751

Dział handlowy:
78 37 850, 78 37 851
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monitory Belinea
SHARP
 
PAS - System rozliczania kosztów drukowania/kopiowania


Moduł PAS PAS To elastyczne oprogramowanie umożliwia firmom pełne kontrolowanie kosztów drukowania i kopiowania. Administrator systemu PAS może śledzić wykorzystanie drukarek i kopiarek przez poszczególne działy i użytkowników. Może również korzystać z 72 szczegółowych, zdefiniowanych w systemie raportów pokazujących ilość wydruków i kopii czarno-białych i kolorowych. Informacje te mogą być potem wykorzystane do śledzenia oraz rozliczania kosztów wydziałów, użytkowników, klientów, projektów. Pozostałe funkcje umożliwiają m.in. określanie limitów ilości wydruków i kopii, co zapewnia pełną kontrolę środowiska drukowania i kopiowania. Organizacje, które rozliczają swoich pracowników z kosztów kopiowania i drukowania mogą również wykorzystać raporty systemu PAS do fakturowania klientów lub do kontrolowania systemu przedpłat za wykonane usługi.


Środowisko drukowania/kopiowania w firmach

Osoby odpowiedzialne za koszty otrzymują dokładne i szczegółowe raporty o kosztach drukowania i kopiowania. Raporty te zawierają szczegółowe informacje o tym kto, kiedy, co i gdzie wydrukował lub skopiował. Mogą być one wykorzystane do planowania budżetów poszczególnych działów, użytkowników czy projektów lub rozliczania kosztów wykonanych przez nich prac. Uzyskane statystyki można wykorzystać do zmniejszenia całkowitych kosztów związanych z obiegiem dokumentów. Szczegółowe raporty pomogą wybrać najbardziej ekonomiczny sposób realizacji zadań w firmie - wydruk lub kopiowanie, kolorowe lub czarno-białe, realizacja zadań w firmie lub zlecenie podwykonawcy. Decyzja o wyborze nowych, najbardziej ekonomicznych kopiarek/drukarek oparta na zestawieniach systemu PAS pozwoli dodatkowo zredukować koszty. Administrator systemu ma także możliwość ograniczania ilości wydruków i kopii wykonanych przez użytkownika, grupę użytkowników lub przypisanych do konkretnych projektów.


Biblioteki, uniwersytety, punkty usługowe

System PAS może być wykorzystany do fakturowania klientów za wykonane usługi lub jako system przedpłat. Pozwala on również na dokładne zdefiniowanie cen kopii i wydruków czarno-białych i kolorowych, dwu i jednostronnych, wykonanych na różnych formatach papieru.

Instalacje Audio-Wizualne
 
Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem istalacji audiowizualnych w salach dyspozytorskich, konferencyjnych i kinowych.

Sala TPSA zobacz zdjęcia >>>

Sala HOT zobacz zdjęcia >>>

Zarządzanie Wydrukami
 
Firma SHARP oferuje oprogramowanie do kompleksowego zarządzania oraz nadzoru wydruków i kopii urządzeń pracujących w sieci. W skład systemu wchodzą:

PAS - system rozliczania kosztów drukowania/kopiowania więcej...
SDR - zaawansowany wydruk poufny więcej...
DSK - moduł ochrony danych. Jedyne urządzenie do kopiarek z certyfikatem Common Criteria więcej...
 

Urządzenia multimedialne :: Kopiarki dokumentów :: Drukarki laserowe :: Notebooki
Niszczarki dokumentów :: Frankownice :: Risografy :: Telefaksy