MARES Sp. z o.o. Technika Biurowa, Systemy Audiowizualne
Urządzenia
 
Urządzenia multimedialne
Kopiarki dokumentów
Drukarki laserowe
Frankownice
Niszczarki
Risografy
Telefaksy
 
Dydaktyczne Stanowisko Multimedialne
 
Certyfikaty oraz nagrody
 
Kontakt
 
MARES Sp. z o.o.
ul. Krucza 110
53-406 Wrocław


Telefon:
(071) 78 37 750

Faks:
(071) 78 37 752

Serwis:
(071) 78 37 751

Dział handlowy:
78 37 850, 78 37 851
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Monitory Belinea
SHARP
 
SDR - Zaawansowany wydruk poufny


Moduł SDR Moduł zaawansowanego wydruku poufnego zapewnia użytkownikom większą kontrolę nad tym, kiedy i gdzie ich dokumenty będą drukowane. Poufne dokumenty mogą być teraz przechowywane w bezpiecznych kolejkach druku serwera aż do momentu, gdy upoważniona osoba zechce je odebrać z drukarki. Moduł SDR może być również wykorzystany do przekierowania zadania do drukarki znajdującej się bliżej miejsca pracy użytkownika, zamiast kierowania go do drukarki pierwotnie przez niego wybranej. Moduł SDR jest idealnym rozszerzeniem modułu ochrony danych DSK w środowiskach wymagających bardzo wysokiego poziomu bezpieczeństwa.


Środowiska drukowania w firmach

Wydruki poufnych informacji, dokumentów objętych tajemnicą handlową itp. Są przechowywane na zabezpieczonym serwerze druku aż do momentu, gdy upoważniona osoba zechce je odebrać. Pracownicy działów kadr, finansowych, księgowości, dyrektorzy oraz managerowie mają pewność, że ich dokumenty nie będą czytane przez nieupoważnione osoby. Firmy wymagające szybkich i częstych zmian organizacji biura (firmy wynajmujące gotowe do pracy biura, zatrudniające mobilnych pracowników, realizujące dużo różnorodnych, krótkotrwałych projektów itp.) skorzystają z możliwości przekierowania wydruku. Użytkownik wysyła wydruk zawsze do tej samej kolejki wydruku i odbiera go z dowolnego urządzenia Sharp znajdującego się w pobliżu.


Zastosowania wojskowe

Wysoce poufne dokumenty mogą być teraz bezpiecznie drukowane bez możliwości odczytania ich przez osoby nie upoważnione. Dodatkowy poziom bezpieczeństwa można osiągnąć stosując moduł ochrony danych zgodny z normą Common Criteria (ISO/IEC 15408), który skutecznie usuwa wszelkie dane z urządzeń Sharp po ich wykorzystaniu.

Instalacje Audio-Wizualne
 
Zajmujemy się projektowaniem oraz wykonywaniem istalacji audiowizualnych w salach dyspozytorskich, konferencyjnych i kinowych.

Sala TPSA zobacz zdjęcia >>>

Sala HOT zobacz zdjęcia >>>

Zarządzanie Wydrukami
 
Firma SHARP oferuje oprogramowanie do kompleksowego zarządzania oraz nadzoru wydruków i kopii urządzeń pracujących w sieci. W skład systemu wchodzą:

PAS - system rozliczania kosztów drukowania/kopiowania więcej...
SDR - zaawansowany wydruk poufny więcej...
DSK - moduł ochrony danych. Jedyne urządzenie do kopiarek z certyfikatem Common Criteria więcej...
 

Urządzenia multimedialne :: Kopiarki dokumentów :: Drukarki laserowe :: Notebooki
Niszczarki dokumentów :: Frankownice :: Risografy :: Telefaksy